KiYapım İnşaat & Mühendislik - Kurumsal
Kurumsal

2003 yılından beri inşaat sektöründe inşaat taahhüt firması olarak faaliyetine devam eden firmamız kamu ve özel sektördeki işlerini başarıyla tamamlamanın verdiği gururla konut sektöründe de  büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. 

Firmamız çelik konstrüksiyon  yanında Konut, endüstriyel yatırımlar ve uygulamaları gibi diğer inşaat sınıflarında da uzmanlaşmıştır. İnşaatlarını; bilimsel uygulama projeleri ve teknik şartnameler ve uzmanlık doğrultusunda yapmaktadır.

Projelerimizde, mimari, mühendislik, ekonomik, topoğrafik  koşullar, estetik, ergonomi ve işlevsellik göz önünde bulundurularak hareket edilir, bu misyonla firmamız; uygulama alanlarında çevresindeki beklentilere etkili çözümler sunmaktadır. 


Müşteri memnuniyeti odaklı Kiyapım, özgünlüğünün gücünü dinamik ve paylaşımcı tavrından almaktadır. 

Müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirleyerek buna uygun hizmeti gerçekleştirmekte, nitelikli ve standartlara uygun malzeme kullanarak hizmetin her aşamasında kaliteyi ulusal ve uluslararası standartlarda uygulamaktadır. İşi zamanında ya da zamanından önce teslim ederek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. 

Günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen firmamız, daima çalışan ve genç kalan tasarımlar üretir. Tasarlayan, paylaşan, tartışan ve üreten, donanımlı kadrosuyla inşaat sektöründe farklılık yaratır.